Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
11.09.2009 18:27 - Сутил с най-бърза обиколка във втората свободна тренировка за Гран при на Италия
Автор: motonovini Категория: Спорт
Прочетен: 2552 Коментари: 17 Гласове:
0

image

Мото новини

Състезателят на Форс Индия Адриан Сутил завърши първи във втората свободна тренировка на пистата Монца.
Двата автомобила на Рено също намериха място в топ 3. Ромен Грожан беше по-бърз от двукратния световен шампион Фернандо Алонсо.
Сутил пропусна първия половин час от сесията, докато от тима му приключат със смяната на двигателя. След като излезе на трасето немецът започна серия от бързи обиколки, което го класира между петимата най-добри за момента. Постепенно той започна да се доближава до темпото на лидера Ник Хайдфелд.
Докато Сутил все още караше с твърди гуми, Хейдфелд записа най-доброто си време с меки. 15 минути по-късно пилотът на Форс Индия също смени гумите си с меки и успя да измести сънародника си от първото място.
В последните пет минути борбата за лидерската позиция стана още по-оспорвана. Младият пилот на Рено Ромен Грожан записа най-бърза обиколка. Минути след това Алонсо зае второто място.
Първоначално Сутил не можа да се пребори с болидите на Рено, но в следващия тур успя да застане между тях. Първата позиция си осигури с време 1’23.924 сек.

11.09.2009 20:00
Супер е продължавай в същия дух :) Все някой трябва да ни информира, какво става в на моторите :)
цитирай
4. анонимен - Свилен
11.09.2009 20:01
Ми те другите са баси бавните бе как няма... Тоя шнорхел мно бързо кара, майна!
11.09.2009 20:05
Силите са много изравнени и ще е много интересна както квалификацията, така и състезанието. :)